Logo Coach Ewa Boksza

W jaki sposób będąc przedsiębiorczą Kobietą, Mamą uwolnić się od niekończącej się spirali problemów i zacząć realizować swoje długo odkładane plany i marzenia dzięki mojej autorskiej
3 poziomowej metodzie zarządzania zasobami własnymi.

Obejrzyj to krótkie nagrania, a następnie zaplanuj darmową konsultację 1 na 1, abym mogła dostarczyć Ci spersonalizowany plan działania.

Dlaczego warto zapisać się na darmową konsultację?

Nazywam się Ewa Boksza, jestem coachem, mentorem, wspieram Kobiety w procesie samorealizacji i wzrostu.

Jestem Mamą, pasjonatką ludzkiego umysłu.

Projektantką 3 poziomowego systemu zarządzania własnymi zasobami, którego uczę podczas mojego mentorskiego programu.

Pomagam Kobietom odnaleźć równowagę między życiem prywatnym/macierzyństwem a pracą, aby łatwiej radzić sobie z wyzwaniami stawianym przez życie.

Założycielką Atelier Kreatywnych rozwiązań, które wspiera biznesy on-line.

3 Powody, dlaczego warto?

1. Odzyskasz kontrolę nad własnym czasem i przestaniesz odkładać ważne decyzje życiowe na wieczne potem. 

2. Uwolnisz się od napięcia i ciągłego stresu, który obniża jakość Twojego życia. Dodaj krótki opis

3. Pozbędziesz się wewnętrznych blokad, dzięki temu zaczniesz czerpać więcej radości z życia prywatnego i zawodowego. 

Co mówią inni o współpracy ze mną?

Wystarczyło 14 dni, aby Róża zauważyła pierwsze efekty swojej transformacji.  

Róża nieustannie dawała się ponieść negatywnym emocjom.  

Żyła w poczuciu, że jej życie składa się z szeregu frustrujących ją sytuacji a najbliższe otoczenie, zamiast ją wspierać, nieustannie obniża jej już i tak niską samoocenę. 

Róża zaobserwowała, że wszystkie działania, które podejmuje w życiu, opierają się na emocjach i nauczyła się identyfikacji emocji, co umożliwiło jej w końcu powiedzeniu stop destrukcyjnej spirali wywołanej przez emocje.

Co mówią inni o współpracy ze mną?

Renia nie nie wierzyła w to, że w jej życiu może się cokolwiek zmienić!  

Renia przekuła swoje obawy w zaufanie i przystąpiła do mojego programu. Wspólnie rozpoczęłyśmy wielka podróż do fascynujących zmian w  jej życiu.

Z zaangażowaniem zaczęła wdrażać wskazówki zawarte w jej spersonalizowanym planie działania. Przede wszystkim odważyła się zadbać o siebie co, spowodowało, że w sposób naturalny zaczęła wyznaczać granice zarówno wobec siebie jak i rodziny oraz w końcu zdecydowała się na zmiany w sferze zawodowej.  

Co mówią inni o współpracy ze mną?

Natalia czuła się wiecznie zmęczona i zestresowana. Dzięki programowi praktycznie od razu zaczęła zauważać zmiany.

Natalia zupełnie nie radziła sobie z natłokiem obowiązków oraz ilością stresu w jej życiu a dodatkowo, po narodzinach dzieci wszystkiego pojawiło się jeszcze więcej.  

 Okazało się, że nauczenie się, w jaki sposób zarządzać swoją  energią- własnymi zasobami może zupełnie odmienić każdy dzień w życiu Natalii. Zmiana, którą zaobserwowała Natalia przerosła jej oczekiwania.

Jeśli jesteś zainteresowana?

Zejdź na dół tej strony i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ.
Dzięki czemu w tym roku będziesz mogła z lekkością zadbać o siebie, rodzinę i biznes. 

"Nowy Początek 2024" 


Co otrzymasz w trakcie darmowej konsultacji?

Bezpłatna konsultacja Nowy Początek 2024 1 na 1 trwająca 30 min o wartości 350 zł  w trakcie której:

Dokładnie przeanalizuję Twoją obecną sytuację i wskażę Ci wszystkie istotne aspekty, nad którymi będziesz mogła zacząć pracować od zaraz, aby z lekkością zadbać o siebie, rodzinę i biznes.
Co więcej, gdy już poznam Twoją sytuację na tej sesji, przygotujemy dla Ciebie spersonalizowany plan działania, abyś mogła go od razu wdrożyć w życie, działania, które przybliżą Cię do poprawy jakości Twojego życia.
Jeśli zauważę, że należysz do profilu osób, z którymi mogę współpracować, zaproponujemy Ci wzięcie udziału w moim projecie szkoleniowym, w trakcie którego otrzymasz wszystkie potrzebne narzędzia oraz moje wspieracie, dzięki czemu będziesz w stanie uwolnić się od ograniczeń i zadbać o 3 najważniejsze aspekty życia ludzkiego, czyli o Twoje zdrowie, relacje i finanse. 

WYBIERZ datę oraz czas darmowej konsultacji 1 na 1

WAŻNY! Zwykle mam bardzo napięty harmonogram, więc możesz zarezerwować konsultacje tylko raz, jeśli nie masz na to czasu, nie wybieraj daty i godziny.

© 2024 www.ewaboksza.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone. 

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by Facebook in any way. 

FACEBOOK is a trademark of Facebook Inc.

¡Introduce tu correo electrónico y obtén el acceso al video inmediato!

Procesamos sus datos personales como se indica en nuestra Política de Privacidad. Puede retirar su consentimiento en cualquier momento haciendo clic en el enlace para cancelar la suscripción que se encuentra en la parte inferior de cualquiera de nuestros correos electrónicos.

Close