Witam Cię na Ścieszkach Naszych Historii.

Każda z nas ma w sobie potęgę, by nie tylko tworzyć swoją opowieść, ale 

i czerpać z niej siłę, motywację i odwagę do dalszego rozwoju.

Zatrzymaj się na chwilę, chciałabym Ci opowiedzieć fragment mojego życia, abyś  mogła mnie lepiej poznać.Ukształtowały mnie wiedza, doświadczenie zawodowe oraz moja podróż życiowa wzbogacona o refleksje po narodzinach moich bliźniaczek, która pochyliła mnie mocno nad kruchością życia.  Parę lat temu, siedząc w przestrzeni szpitalnej  pomiędzy dwoma inkubatorami,  w pewnym momencie poczułam, jak moja energia opada, a nadzieja niknie. Wydawało mi się, że nie dam rady unieść otaczającej mnie rzeczywistości. To właśnie jednak wtedy  przyszła do mnie niesamowita siła i  determinacja do działania. Uświadomiłam sobie, że przez chwilę straciłam z oczu wszystko to, co życie mi ofiarowało. Doceniłam wartość każdego  oddechu,  który wydaje się tak oczywisty, ale jednak nie jest. To był początek mojej transformacji. Mozaika dalszych doświadczeń życiowych  pozwoliła mi zrozumieć, że macierzyństwo i rozwój zawodowy  to nie sztuka kompromisów, lecz sztuka równowagi.

Przekuwając moje lęki i trudności w siłę, inspirując się wiedzą, stworzyłam unikalną

  3 POZIOMOWĄ METODĘ ZARZĄDZANIA ZASOBAMI WŁASNYMI,

aby nieść wsparcie każdej Kobiecie.ATELIER TWÓRCZYCH ROZWIĄZAŃ

 Powstało, aby wspierać małe i średnie  przedsiębiorstwa prowadzące biznesy online. 

 Dostarczamy specjalistycznego wsparcia technicznego, profesjonalnego zarządzania profilami społecznościowymi oraz wsparcia administracyjnego.

Tworzymy rozwiązania, by inspirować i ułatwiać zarządzanie Twoim biznesem.

Copyright © Ewa Boksza. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Polityka Prywatności

Podaj swój adres e-mail i uzyskaj dostęp do bezpłatnego nagrania!

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, klikając łącze rezygnacji z subskrypcji na dole każdego z naszych e-maili.

Close