POMAGAM PRZEDSIĘBIORCZYM MAMOM ODNALEŹĆ RÓWNOWAGĘ MIĘDZY MACIERZYŃSTWEM A WYZWANIAMI BIZNESOWYMI

O mnie

Nazywam się Ewa Boksza . Jestem mamą, pionierką własnego biznesu oraz

pasjonatką ludzkiego umysłu. 

Założycielką Atelier Twórczych Rozwiązań, które wspiera biznesy on-line oraz projektantką unikalnej metody  Transformacji Kobiecych Żywiołów, która w sposób harmonijny łączy zrozumienie natury z narzędziami NVC M. Rosenberga i technikami mediacji.

Dzięki zastosowaniu mojej autorskiej metody pomagam przedsiębiorczym Mamom odnaleźć równowagę między macierzyństwem a wyzwaniami biznesowymi. 

Bez konieczności nieustannej walki z brakiem czasu, stresem bez kręcenia się w kółko, oraz odkładania swoich aspiracji i marzeń w nieskończoność.

Zapraszam Was do świata gdzie, każda z Was osiągnie swój wewnętrzny spokój, dzięki czemu z łatwością będzie radzić sobie z wyzwaniami stawianymi przez życie.Ewa Boksza

Sukces w biznesie zaczyna się od szczęśliwej mamy. Czasem wystarczy odrobina odwagi, by zmienić buty na te, które tylko Ty wiesz, że są dla Ciebie idealne.


Ewa Boksza

Odwiedź mnie na

Facebook

Facebook

Instagram

Copyright © Ewa Boksza. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Polityka Prywatności

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close